Programavimas ir 3D simuliacija

Pagal jūsų verslo poreikius lemia

Programavimas ir 3D simuliacija

3D simuliacija. Leidžia pamatyti, kaip atrodys ir veiks Jūsų robotų sistemos dar prieš jas sumontuojant. Naudojant 3D simuliaciją ne tik atvaizduojame gamybos procesą, bet ir su mažesne paklaida patikriname visos sistemos greitaveiką. T.y., atlikę detalią 3D simuliaciją, galime įvertinti, ar projektuojama sistema atitinka kliento užduotą greitį ar ne, taip pat galima įvertinti, ar kuriamos sudėtingos mechatroninės sistemos komponentai be susidūrimų sąveikaus tarpusavyje. Taip pat šios simuliacijos leidžia prieš investuojant į brangią įrangą (robotai, konvejeriai, griebtuvai) patikrinti projektuojamos sistemos teorinį veikimą apskritai, tai dažnai būna svarbus etapas robotinių sistemų diegimo metu.

Programavimas. Kiekviena mechatroninė sistema yra valdoma bent vienos, o sudėtingesnės – ir keleto programų. Mūsų specialistų darbas – susieti visas (roboto, valdiklio, sąsajos su įmonės ERP sistema etc.) programas į vieną SCADA sistemą taip, kad operatoriui beliktų nesudėtingai pasirinkti reikiamą darbo režimą. Valdymo panelių interfeisą visuomet suprogramuojame kaip įmanoma patogesnį ir intuityvesnį, kad naujo operatoriaus apmokymo procesas būtų kuo paprastesnis.

Leidžia pamatyti, kaip atrodys ir veiks Jūsų robotų sistemos dar prieš jas sumontuojant. Sukūrus sistemą, animuotas video arba labai išsamus atvaizdavimas suteikia Jums galimybę apžvelgti, kaip produktai judės visoje gamybos sistemoje. 3D atvaizdavimas leidžia matyti, kaip įvairūs robotai bus sujungti tarpusavyje ir koks bus jų veikimas.

Efektyvus gamybos darbas ir įrenginių veikimas priklauso ir nuo programavimo sprendimų, kuriuos padedame užtikrinti. Rūpinamės duomenų saugumu ir programine įranga, užtikrinančia sklandų gamybos įrenginių veikimą.

Manome, kad investuoti į duomenų sistemas verta, nes jos realiu laiku pateikia informaciją apie produkto ir (arba) komponento kokybę, surinkimo procesą ar gamyklos veiklą. Ši gamybos analizė gali padėti priimti geresnius investicinius ir verslo sprendimus.

Kompiuterinė programa leidžia stebėti komponentus, gaminius ir surinkimą per ekraną, todėl nereikia eiti į pačią gamyklą.Tai suteikia vertingos informacijos, kuri pagreitina verslo sprendimus.

 Pasižymi greičiu ir galimybe atlikti įvairias sudėtingas užduotis pakavimo, surinkimo ir gamybos linijose.

Galintys saugiai dirbti kartu su žmogumi su integruota automatinio stabdymo sistema.

Populiarus pasirinkimas mažoms surinkimo programoms kur reikia greičio ir efektyvumo.

Kai reikia itin greitai ir sklandžiai atlikti pasikartojančias užduotis – rūšiuoti, perkelti gaminius.

Skirtos autonominiam krovinių gabenimui parduotuvėse ar sandėliuose.

Programavimas, 3D simuliacija, vaizdų atpažinimo sistemos, robotų kontrolės įrenginiai, konvejeriai, saugos sprendimai ir kt..

Surinkimas yra viena iš svarbiausių pramonės gamybos užduočių, kurioje svarbiausia yra greitis ir kokybė.

Gali efektyviai rinkti ir pakuoti įvairius produktus, užduotis atlikdami greitai ir be pertraukų.

Gali krauti dėžes, maišus ar kt. greitai ir patikimai su produkto atpažinimo funkcija.

Siūlome plačiausią asortimentą, įskaitant taškinio, ultragarsinio ir arkinio suvirinimo robotus.

Užtikrins tolygų paviršiaus padengimą dažais ir darbo stabilią kokybę, kad ir koks paros metas būtų už lango.

Užtikrinantis gaminių kokybę ir leidžiantis pašalinti broką. Lengvai montuojama ir pritaikoma.

Individualūs sprendimai pagal jūsų gamybos poreikius lemia aukštesnės kokybės gamybą, didesnį našumą ir mažesnes gamybos sąnaudas.

Esame robotizuotų sistemų integravimo ekspertai, galintys pasiūlyti tiek vienos gamybos detalės, tiek visos sistemos diegimą.

Skirtas saulės elementų gamybos linijoms. Mūsų sukurta sistema pasižymi efektyviu darbu ir iki 30 kartų mažesne dūžio tikimybe. Gali pakeisti 3-4 darbuotojus.

Padeda tiksliai pamatuoti suvirinimo elektrodų gamybos pramonėje naudojamų medžiagų reikiamą kiekį. Atlieka medžiagų apskaitą, gamybos stebėjimą ir kitas funkcijas.

Naujasis mūsų nerūdyjančio plieno įrenginys skirtas pjaustyti šviežią žuvį reguliuojamojo storio gabalėliais didelės apimties žuvies produktų gamybos cechuose. Našumas iki 160 gabalėlių/min.

Korpusas iš nerūdijančio plieno su pažangiais METTLER TOLEDO PDX Powercell jutikliais atspariais vandeniui, slėgiui, nerūdija, apsaugą nuo žaibo iškrovų. Šarvuoti kabeliai. *Su papildoma “SCALE Expert” programa galėsite matyti ir valdyti duomenis iš svarstyklių.

- Atsiliepimai

• Pagerinkite kokybę • Sumažinkite išlaidas • Padidinkite našumą