Transportas

Automatizuoti procesai padeda užtikrinti tikslumą ir kokybę gaminant ir surenkant produktus.

Sparčiai besivystantis transporto sektorius siekia geresnių gamybos rezultatų

Transporto pramonė sunkiai įsivaizduojama be automatizuotų gamyklinių sistemų. Automobilių, aviacijos ir net kosmoso pramonėje automatizuoti procesai padeda užtikrinti tikslumą ir kokybę gaminant ir surenkant produktus.

Mes siūlome visą spektrą robotų ir automatizacijos sprendimų, skirtų bet kokiai transporto priemonių gamybai. Lankstumas, patikimumas, tikslumas ir lengvas naudojimas yra itin svarbūs, norint užtikrinti, kad transporto pramonė galėtų žengti į šviesią ateitį.

Automobilių, aviacijos ir kosmoso pramonė susiduria su daugybę iššūkių, kurie apima:

 • Lankstumą atsižvelgiant į numatomą kelionės pobūdį.
 • Padidėjusius smulkius užsakymus
 • Gamybos laiko trumpėjimą
 • Darbo sąnaudas ir žmogiškųjų išteklių trūkumą
 • Naujus unikalius produktus
 • Dažnai atnaujinamus saugos standartus
 • Siuntimo ir transportavimo išlaidas
 • Įrangos komunalines išlaidas
 • Investicijas į mašinas
 • Ekologijos reikalavimus
 • Elektrinių transporto priemonių paklausos augimą

Automobilių pramonėje labai svarbu nuolat sekti naujausias technologijas, tendencijas ir saugos standartus. Nuo automatizuotų komponentų gamybos ir transporto priemonių surinkimo sprendimų iki padangų ir ratų tvarkymo turime patirties, kaip maksimaliai padidinti Jūsų objekto efektyvumą ir saugumą, kartu laikantis taisyklių ir aukštų darbo standartų. Mūsų klientų universalumas automobilių ir kitose srityse reiškia, kad mes pristatome Jums naujovių, reikalingų Jūsų veiklos iššūkiams spręsti. Dirbdami su įvairiomis medžiagomis, svoriais ir matmenimis žinome, kaip svarbu laikytis besikeičiančių saugos standartų. Taip pat suprantame, kad auganti elektromobilių rinka kelia naują iššūkį. Mūsų pritaikyti automatizavimo sprendimai gali būti atsakymas į visus šiuos iššūkius.

Unikaliai aviacijos ir kosmoso pramonei, susiduriančiai su ypatingais uždaviniais, kaskart reikia vis naujų ir novatoriškų sprendimų. Mes kuriame praktika ir įrodymais pagrįstas sistemas, kurios apima naujausių skraidomųjų transporto priemonių komponentų tyrimus, kūrimą ir gamybą. Mes naudojame automatizavimą, kad optimizuotume savo klientų darbą ir sumažintume Jų išlaidas, naudodamiesi mokslo duomenimis pagrįstu, pagal užsakymą sukurtu dizainu ir technologijomis, kurios viršija standartinės įrangos galimybes ir išlaiko saugumo garantus. Mes analizuojame, projektuojame ir tobuliname Jūsų poreikius atitinkančius sprendimus. Mūsų sprendimai yra sukurti tam, kad prisitaikytų ir atsižvelgtų į būsimas verslo strategijos kryptis ir augimą. Kosmoso pramonė reikalauja nuolat modernėjančios automatizacijos ir robotizacijos. Ją užtikrinti galime mes.

 Pasižymi greičiu ir galimybe atlikti įvairias sudėtingas užduotis pakavimo, surinkimo ir gamybos linijose.

Galintys saugiai dirbti kartu su žmogumi su integruota automatinio stabdymo sistema.

Populiarus pasirinkimas mažoms surinkimo programoms kur reikia greičio ir efektyvumo.

Kai reikia itin greitai ir sklandžiai atlikti pasikartojančias užduotis – rūšiuoti, perkelti gaminius.

Skirtos autonominiam krovinių gabenimui parduotuvėse ar sandėliuose.

Programavimas, 3D simuliacija, vaizdų atpažinimo sistemos, robotų kontrolės įrenginiai, konvejeriai, saugos sprendimai ir kt..

Surinkimas yra viena iš svarbiausių pramonės gamybos užduočių, kurioje svarbiausia yra greitis ir kokybė.

Gali efektyviai rinkti ir pakuoti įvairius produktus, užduotis atlikdami greitai ir be pertraukų.

Gali krauti dėžes, maišus ar kt. greitai ir patikimai su produkto atpažinimo funkcija.

Siūlome plačiausią asortimentą, įskaitant taškinio, ultragarsinio ir arkinio suvirinimo robotus.

Užtikrins tolygų paviršiaus padengimą dažais ir darbo stabilią kokybę, kad ir koks paros metas būtų už lango.

Užtikrinantis gaminių kokybę ir leidžiantis pašalinti broką. Lengvai montuojama ir pritaikoma.

Individualūs sprendimai pagal jūsų gamybos poreikius lemia aukštesnės kokybės gamybą, didesnį našumą ir mažesnes gamybos sąnaudas.

Esame robotizuotų sistemų integravimo ekspertai, galintys pasiūlyti tiek vienos gamybos detalės, tiek visos sistemos diegimą.

Skirtas saulės elementų gamybos linijoms. Mūsų sukurta sistema pasižymi efektyviu darbu ir iki 30 kartų mažesne dūžio tikimybe. Gali pakeisti 3-4 darbuotojus.

Padeda tiksliai pamatuoti suvirinimo elektrodų gamybos pramonėje naudojamų medžiagų reikiamą kiekį. Atlieka medžiagų apskaitą, gamybos stebėjimą ir kitas funkcijas.

Naujasis mūsų nerūdyjančio plieno įrenginys skirtas pjaustyti šviežią žuvį reguliuojamojo storio gabalėliais didelės apimties žuvies produktų gamybos cechuose. Našumas iki 160 gabalėlių/min.

Korpusas iš nerūdijančio plieno su pažangiais METTLER TOLEDO PDX Powercell jutikliais atspariais vandeniui, slėgiui, nerūdija, apsaugą nuo žaibo iškrovų. Šarvuoti kabeliai. *Su papildoma “SCALE Expert” programa galėsite matyti ir valdyti duomenis iš svarstyklių.

- Atsiliepimai

• Pagerinkite kokybę • Sumažinkite išlaidas • Padidinkite našumą