Surinkimo robotai

Surinkimas yra viena iš svarbiausių pramonės gamybos užduočių, kurioje svarbiausia yra greitis ir kokybė.

Surinkimo robotai –surinkimas yra viena iš svarbiausių pramonės gamybos užduočių, kurioje svarbiausia yra greitis ir kokybė.

Nuolat besikeičianti rinka, didėjanti paklausa ir trumpesnis naujų produktų gyvavimo ciklas verčia įmones prisitaikyti ir didinti gamybos apimtis. Robotizuotos surinkimo linijos leidžia pagaminti daugiau produktų per trumpesnį laiką išlaikant jų kokybę. 

Surinkimas yra viena iš svarbiausių pramonės gamybos užduočių, kurioje svarbiausia yra greitis, lankstumas ir kokybė. Šiuolaikinės robotizuotos surinkimo linijos gali dirbti tiek gaminant didelius objektus, tiek ir produktus, turinčius daug smulkių detalių. Lankstus surinkimo linijos robotas leidžia gamintojams optimizuoti darbo eigą, padidinti pajėgumus ir lengvai pagaminti platesnį produktų asortimentą, nes jie gali atlikti kelis procesus, todėl nebereikia brangios fiksuotos automatikos.

Mūsų atliktas projektas

Automatinis plastikinio gaminio surinkimas su įvorių presavimo ir ultragarsinio suvirinimo moduliais, gręžimo bei vaizdo atpažinimo funkcijomis

Didėjanti paklausa ir besikeičiančios mados verčia gamintojus optimizuoti darbą, kaštus ir ieškoti sprendimų, galinčių lanksčiai, kokybiškai ir greitai prisitaikyti prie rinkos pokyčių. Šiandien itin svarbūs ekologijos kriterijai, todėl gamintojai turi stengtis mažinti energijos vartojimą ir susidarančių atliekų kiekį. Taip pat itin svarbi yra gaminių kokybė, kurią gali užtikrinti automatizuotas surinkimo procesas.

Mes siūlome viską, ko reikia didesniam našumui ir efektyviam surinkimo procesui užtikrinti: tiek išmanius automatikos sprendimus, tiek papildomus surinkimo linijos komponentus, tokius kaip modulinės griebtuvų sistemos arba optimalios konvejerių sistemos, tiek ir virtualaus paleidimo galimybę. Montavimo linijos robotų procesai užtikrina spartą ir tikslumą, kurio reikalauja gamintojai, neprarandant kokybės ir tikslumo. 

Surinkimo procesas gali būti sunkus darbuotojams – daug sveriančių objektų kėlimas ir pasikartojantys judesiai gali sužeisti, o monotoniškos ir vienodos užduotys kelia nuobodulį ir nepasitenkinimą darbu. Robotai gali greitai ir tiksliai susidoroti su darbo krūviu, kad ir koks jis būtų. Pagrindiniai robotų privalumai:

  • Didelis patikimumas ir ilgas veikimo laikas
  • Darbo jėgos tausojimas ir geresnė ergonomika
  • Sumažina susidarančias atliekas
  • Lankstumas ir tikslumas
  • Lankstumas prisitaikant prie įvairių produktų gamybos
  • Padidėjusi ir nuolat išlaikoma kokybė
  • Pagerina produkto nuoseklumą ir tikslumą
  • Mažina gamybos kaštus

 Pasižymi greičiu ir galimybe atlikti įvairias sudėtingas užduotis pakavimo, surinkimo ir gamybos linijose.

Galintys saugiai dirbti kartu su žmogumi su integruota automatinio stabdymo sistema.

Populiarus pasirinkimas mažoms surinkimo programoms kur reikia greičio ir efektyvumo.

Kai reikia itin greitai ir sklandžiai atlikti pasikartojančias užduotis – rūšiuoti, perkelti gaminius.

Skirtos autonominiam krovinių gabenimui parduotuvėse ar sandėliuose.

Programavimas, 3D simuliacija, vaizdų atpažinimo sistemos, robotų kontrolės įrenginiai, konvejeriai, saugos sprendimai ir kt..

Surinkimas yra viena iš svarbiausių pramonės gamybos užduočių, kurioje svarbiausia yra greitis ir kokybė.

Gali efektyviai rinkti ir pakuoti įvairius produktus, užduotis atlikdami greitai ir be pertraukų.

Gali krauti dėžes, maišus ar kt. greitai ir patikimai su produkto atpažinimo funkcija.

Siūlome plačiausią asortimentą, įskaitant taškinio, ultragarsinio ir arkinio suvirinimo robotus.

Užtikrins tolygų paviršiaus padengimą dažais ir darbo stabilią kokybę, kad ir koks paros metas būtų už lango.

Užtikrinantis gaminių kokybę ir leidžiantis pašalinti broką. Lengvai montuojama ir pritaikoma.

Individualūs sprendimai pagal jūsų gamybos poreikius lemia aukštesnės kokybės gamybą, didesnį našumą ir mažesnes gamybos sąnaudas.

Esame robotizuotų sistemų integravimo ekspertai, galintys pasiūlyti tiek vienos gamybos detalės, tiek visos sistemos diegimą.

Skirtas saulės elementų gamybos linijoms. Mūsų sukurta sistema pasižymi efektyviu darbu ir iki 30 kartų mažesne dūžio tikimybe. Gali pakeisti 3-4 darbuotojus.

Padeda tiksliai pamatuoti suvirinimo elektrodų gamybos pramonėje naudojamų medžiagų reikiamą kiekį. Atlieka medžiagų apskaitą, gamybos stebėjimą ir kitas funkcijas.

Naujasis mūsų nerūdyjančio plieno įrenginys skirtas pjaustyti šviežią žuvį reguliuojamojo storio gabalėliais didelės apimties žuvies produktų gamybos cechuose. Našumas iki 160 gabalėlių/min.

Korpusas iš nerūdijančio plieno su pažangiais METTLER TOLEDO PDX Powercell jutikliais atspariais vandeniui, slėgiui, nerūdija, apsaugą nuo žaibo iškrovų. Šarvuoti kabeliai. *Su papildoma “SCALE Expert” programa galėsite matyti ir valdyti duomenis iš svarstyklių.

Mūsų atliktas projektas

Robotizuotas produkto surinkimas

Automatinis plastikinio gaminio surinkimas su įvorių presavimo ir ultragarsinio suvirinimo moduliais, gręžimo bei vaizdo atpažinimo funkcijomis. Linija gali surinkti keturių skirtingų tipų gaminius priklausomai nuo operatoriaus pasirinkto režimo.

- Atsiliepimai

• Pagerinkite kokybę • Sumažinkite išlaidas • Padidinkite našumą