Pramoniniai robotai

Pasižymi greičiu ir galimybe atlikti įvairias sudėtingas užduotis pakavimo, surinkimo ir gamybos linijose.

Pramoniniai robotai –  pasižymi greičiu ir galimybe atlikti įvairias sudėtingas užduotis pakavimo, surinkimo ir gamybos linijose.

Pramoniniai robotai sukurti dideliam produktyvumui užtikrinti dirbant su įvairiais kroviniais ir dideliu produktų kiekiu. Pramoniniai robotai pasižymi greičiu ir galimybe atlikti įvairias sudėtingas užduotis, tokias kaip įvairių gaminių surinkimas ir perkėlimas, krovinių kėlimas, prekių tvarkymas, rūšiavimas ir pakavimas, sudėtingos surinkimo linijos užduotys, atliekų šalinimas, žaliavų tvarkymas ir daugelį kitų sudėtingų užduočių.

Pramoninių robotai skirstomi pagal 3 pagrindinius parametrus:

 • Roboto ašys – kuo robotas turi daugiau ašių, tuo jis lankstesnis
 • Pakeliamas svoris – kokį saugiai ir tiksliai gali kelti ir padėti svorį
 • Pasiekiamas atstumas – kiek toli jis gali padėti ir dirbti su norimu daiktu, papildomi parametrai, kiek greitai ir tiksliai jis tai gali atlikti.

Mes galime pasiūlyti visų ašių robotus, kurie patenkins individualius Jūsų automatizacijos poreikius. Robotų galimybės priklauso nuo ašių skaičiaus, todėl svarbu įsivertinti konkrečius Jūsų gamybos poreikius.

 • 1 ašies robotas. Linijinė kreipiamoji sistema, skirta dalims perkelti viena judesio linija.
 • 2 ašių robotas. XY arba YZ konfigūracijų robotai, turintys dviejų gretimų linijinių kreiptuvus.
 • 3 ašių robotas. XYZ konfigūracijos robotas, su dviejų gretimų linijinių kreiptuvais ir papildomu  trečiu kreiptuvu, kuris gali būti cilindro formos.
 • 4 ašių robotas. Tai labiau įprastas griebtuvas, paprastai naudojamas palečių krovimui. Turi galimybę pasukti renkamą objektą.
 • 5 ašių robotas. Panašus į įprastą keturių ašių robotą, suteikia galimybę pasukti renkamą objektą.
 • 6 ašių robotas. Siūlo didžiausią lankstumą, kai robotas gali sukiotis įvairiomis kryptimis.
 • 7 ašių robotas. Tai šešių ašių robotas, pastatytas ant bėgio, leidžiančio kilnoti robotą iš vienos vietos į kitą vienoje tiesėje.
 • Iki 14 kg. Tai maži robotai, didinantys našumą ir galintys įvairiose srityse padidinti gamybos efektyvumą. Universalus ir kompaktiškas sprendimas gali greitai valdyti ir apdoroti medžiagas ir gaminius, sveriančius iki 14 kilogramų, pavyzdžiui, smulkius metalo dirbinius, maisto produktus. Naudojant papildomą integruotą regos funkciją, galima užtikrinti didesnį tikslumą ir produktyvumą. Šiuos robotus galima papildyti specialia įranga, kuri suteiks galimybę jiems dirbti dažymo, suvirinimo bei kitus gamybos ir statybų darbus. 
 • Iki 120 kg. Tai vidutinio dydžio robotai, galintys atlaikyti 12-120 kilogramų apkrovą ir skirti virinimo, pakavimo, surinkimo ar krovimo ant palečių darbams. 
 • Nuo 120 kg. Tai dideli robotai, skirti dirbti su itin dideliais svoriais gamyboje ar sandėliuose. Sandėliuose jie gali būti naudojami sunkių krovinių transportavimui arba perkėlimui. Gamyboje šie robotai yra tinkami automobilių, kitų didelių mašinų ir dalių pramonei. 
 • 500-1000 mm. Tai nedideli vietą taupantys robotai, skirti atlikti preciziškos ir atidos reikalaujančioms smulkmeniškoms operacijoms. Šie robotai užtikrina didelį našumą mažiausiose erdvėse, maksimalus lankstumas ir tikslumas garantuoja nepriekaištingą kokybę. 
 • 1000-2000 mm. Šie robotai užtikrina puikų našumą ir optimalų pasiekiamumą mažiausiose erdvėse. Nors šie robotai yra maži, tačiau labai stiprūs ir tvirti. Mažas roboto svoris užtikrina geriausias dinamines savybes. 
 • 2000 ir 4000 mm. Tai pakankamai dideli robotai, kurie tiksliai ir saugiai tvarko sunkiausius ruošinius ir komponentus. Didelis greitis ir dinamiškumas užtikrina trumpą gamybos laiką. Robotai yra tikslūs, lankstūs ir greiti, todėl leidžia pagerinti gaminių kokybę. 
 • 4000-6000 mm. Tai robotai, lengvai susidorojantys su sunkiais kroviniais ir galintys pasiekti daugiau nei 6 metrų atstumą. Šie robotai dirba sunkiojoje pramonėje su stiklu, akmenimis, transporto priemonėmis ir kitais sunkiais gaminiais bei žaliavomis. 

 Pasižymi greičiu ir galimybe atlikti įvairias sudėtingas užduotis pakavimo, surinkimo ir gamybos linijose.

Galintys saugiai dirbti kartu su žmogumi su integruota automatinio stabdymo sistema.

Populiarus pasirinkimas mažoms surinkimo programoms kur reikia greičio ir efektyvumo.

Kai reikia itin greitai ir sklandžiai atlikti pasikartojančias užduotis – rūšiuoti, perkelti gaminius.

Skirtos autonominiam krovinių gabenimui parduotuvėse ar sandėliuose.

Programavimas, 3D simuliacija, vaizdų atpažinimo sistemos, robotų kontrolės įrenginiai, konvejeriai, saugos sprendimai ir kt..

Surinkimas yra viena iš svarbiausių pramonės gamybos užduočių, kurioje svarbiausia yra greitis ir kokybė.

Gali efektyviai rinkti ir pakuoti įvairius produktus, užduotis atlikdami greitai ir be pertraukų.

Gali krauti dėžes, maišus ar kt. greitai ir patikimai su produkto atpažinimo funkcija.

Siūlome plačiausią asortimentą, įskaitant taškinio, ultragarsinio ir arkinio suvirinimo robotus.

Užtikrins tolygų paviršiaus padengimą dažais ir darbo stabilią kokybę, kad ir koks paros metas būtų už lango.

Užtikrinantis gaminių kokybę ir leidžiantis pašalinti broką. Lengvai montuojama ir pritaikoma.

Individualūs sprendimai pagal jūsų gamybos poreikius lemia aukštesnės kokybės gamybą, didesnį našumą ir mažesnes gamybos sąnaudas.

Esame robotizuotų sistemų integravimo ekspertai, galintys pasiūlyti tiek vienos gamybos detalės, tiek visos sistemos diegimą.

Skirtas saulės elementų gamybos linijoms. Mūsų sukurta sistema pasižymi efektyviu darbu ir iki 30 kartų mažesne dūžio tikimybe. Gali pakeisti 3-4 darbuotojus.

Padeda tiksliai pamatuoti suvirinimo elektrodų gamybos pramonėje naudojamų medžiagų reikiamą kiekį. Atlieka medžiagų apskaitą, gamybos stebėjimą ir kitas funkcijas.

Naujasis mūsų nerūdyjančio plieno įrenginys skirtas pjaustyti šviežią žuvį reguliuojamojo storio gabalėliais didelės apimties žuvies produktų gamybos cechuose. Našumas iki 160 gabalėlių/min.

Korpusas iš nerūdijančio plieno su pažangiais METTLER TOLEDO PDX Powercell jutikliais atspariais vandeniui, slėgiui, nerūdija, apsaugą nuo žaibo iškrovų. Šarvuoti kabeliai. *Su papildoma “SCALE Expert” programa galėsite matyti ir valdyti duomenis iš svarstyklių.

- Atsiliepimai

• Pagerinkite kokybę • Sumažinkite išlaidas • Padidinkite našumą