Medicinos ir farmacijos

Automatizavimas, kuriantis mokslo pažangą

Medicinos ir farmacijos pramonės automatizavimas, kuriantis mokslo pažangą

Tobulėjant mokslui, auga ir medicinos pramonė – tiek vaistų gamyba, tiek ir medicinos įrangos gamyba. Abi šios sritys reikalauja ypatingo kruopštumo ir tikslumo, nes turi atitikti griežtus saugos reikalavimus.

Gamybos pramonė sparčiai keičia medicinos prietaisų, farmacijos produktų ar apsaugos priemonių kūrimo būdus. Gamybos ir žaliavų tvarkymo procesai turi atitikti griežtus saugos ir patikros standartus, taip pat būti greiti, efektyvūs, lankstūs ir tikslūs. Automatika supaprastina šiuos procesus ir pagerina našumą, didina nuoseklumą, lankstumą, spartina gamybos rodiklių gavimą, didina kokybę, užtikrina atsekamumą ir serijavimą.

Medicinos prietaisų gamyba kelia unikalių iššūkių, kurių nėra kitose pramonės šakose. Medicinos prietaisų automatizavimas apima aukštesnius saugos, švaros ir tikslumo standartus, palyginti su kitomis plataus vartojimo prekėmis. Labai svarbus yra sterilumas ir darbuotojų kontaktų su produktais kontrolė. Gamintojai turi atitikti griežtus reguliavimo standartus. Įveikti šiuos iššūkius gamintojai gali tik dirbdami su patyrusiu medicinos automatikos partneriu, kuris žino, kaip atitikti šiuos standartus ir kartu įgyvendinti gamybos tikslus.

Medicinos ir farmacijos pramonė taip pat susiduria su aibe kitų iššūkių:

 • Nauji ir esami produktų variantai reikalauja lankstumo
 • Specialūs reguliavimo reikalavimai
 • Darbas specialiose aukštos ar žemos temperatūros ir sterilizavimo zonose
 • Griežtos saugumo priemonės
 • Užsakymų tikslumo politika
 • Produkto valdymas ir matomumas

Farmacijos produktų gamybos ir platinimo operacijos turi labai specifinius poreikius ir griežtus reikalavimus, atsižvelgiant į jų naudojimą medicinoje. Mes ne tik turime būtinos patirties, bet ir galime sukurti sprendimus, kurie padėtų sėkmingai tvarkyti žaliavas, sudedamąsias dalis ir vaistus, kur būtinas tikslumas kiekviename proceso etape.

Galime pasiūlyti specialius sprendimus, palaikančius kontroliuojamą prieigą prie atsargų, užtikrinančius palaikomą temperatūrą, pavojingų medžiagų laikymą, produktų sekimą, užsakymų/atsargų tikslumą.

Gamybos automatizavimo privalumai:

 • Geresnis gamybos efektyvumas ir našumas
 • Patobulinta kokybė
 • Padidėjęs lankstumas
 • Sumažintos išlaidos
 • Patobulintas pristatymo greitis
 • Sutrumpintas gamybos ciklo laikas

Sauga ir nuoseklumas yra labai svarbūs gaminant medicinos reikmenis ir įrangą paklausiems produktams ir dalims. Mes siūlome platų medicinos prietaisų gamybos sprendimų asortimentą, padedantį įveikti kliūtis ir riziką. Mūsų siūlomos sistemos užtikrina patikimumą, reikalingą apdorojant medicinines dalis, reikalaujančias sudėtingo kontūravimo be paviršiaus defektų. Šešių ašių robotai labai svarbūs norint gauti reikiamą geometriją ir aukštos kokybės apdailą. Mūsų produkcija padeda medicinos prietaisų pramonei atsinaujinti ir augti siūlydama automatizacijos projektus, tiekdama reikiamas dalis ir įrangos elementus.

Kalbant apie vaistinių automatizavimą, farmacijos gamybą ir gyvybės mokslus, labiausiai gamintojams reikia gamybos sistemų, kurios galėtų saugiai apdoroti, ženklinti ir supakuoti vaistus dideliu kiekiu. Vaistinių automatizavimo paslaugų teikėjai turi sugebėti įrodyti, kad jų įranga ir sprendimai visada veikia tiksliai, kad vaistai būtų gaminami tinkamai dozuojant, tiksliai pagal receptūrą.

 Pasižymi greičiu ir galimybe atlikti įvairias sudėtingas užduotis pakavimo, surinkimo ir gamybos linijose.

Galintys saugiai dirbti kartu su žmogumi su integruota automatinio stabdymo sistema.

Populiarus pasirinkimas mažoms surinkimo programoms kur reikia greičio ir efektyvumo.

Kai reikia itin greitai ir sklandžiai atlikti pasikartojančias užduotis – rūšiuoti, perkelti gaminius.

Skirtos autonominiam krovinių gabenimui parduotuvėse ar sandėliuose.

Programavimas, 3D simuliacija, vaizdų atpažinimo sistemos, robotų kontrolės įrenginiai, konvejeriai, saugos sprendimai ir kt..

Surinkimas yra viena iš svarbiausių pramonės gamybos užduočių, kurioje svarbiausia yra greitis ir kokybė.

Gali efektyviai rinkti ir pakuoti įvairius produktus, užduotis atlikdami greitai ir be pertraukų.

Gali krauti dėžes, maišus ar kt. greitai ir patikimai su produkto atpažinimo funkcija.

Siūlome plačiausią asortimentą, įskaitant taškinio, ultragarsinio ir arkinio suvirinimo robotus.

Užtikrins tolygų paviršiaus padengimą dažais ir darbo stabilią kokybę, kad ir koks paros metas būtų už lango.

Užtikrinantis gaminių kokybę ir leidžiantis pašalinti broką. Lengvai montuojama ir pritaikoma.

Individualūs sprendimai pagal jūsų gamybos poreikius lemia aukštesnės kokybės gamybą, didesnį našumą ir mažesnes gamybos sąnaudas.

Esame robotizuotų sistemų integravimo ekspertai, galintys pasiūlyti tiek vienos gamybos detalės, tiek visos sistemos diegimą.

Skirtas saulės elementų gamybos linijoms. Mūsų sukurta sistema pasižymi efektyviu darbu ir iki 30 kartų mažesne dūžio tikimybe. Gali pakeisti 3-4 darbuotojus.

Padeda tiksliai pamatuoti suvirinimo elektrodų gamybos pramonėje naudojamų medžiagų reikiamą kiekį. Atlieka medžiagų apskaitą, gamybos stebėjimą ir kitas funkcijas.

Naujasis mūsų nerūdyjančio plieno įrenginys skirtas pjaustyti šviežią žuvį reguliuojamojo storio gabalėliais didelės apimties žuvies produktų gamybos cechuose. Našumas iki 160 gabalėlių/min.

Korpusas iš nerūdijančio plieno su pažangiais METTLER TOLEDO PDX Powercell jutikliais atspariais vandeniui, slėgiui, nerūdija, apsaugą nuo žaibo iškrovų. Šarvuoti kabeliai. *Su papildoma “SCALE Expert” programa galėsite matyti ir valdyti duomenis iš svarstyklių.

- Atsiliepimai

• Pagerinkite kokybę • Sumažinkite išlaidas • Padidinkite našumą