Klijavimo robotai

Užtikrinantys tikslumą ir kokybę

Klijavimo robotai – užtikrinantys tikslumą ir kokybę.

Klijavimo robotai sukurti tam, kad padėtų pramonės įmonėms tiksliau ir efektyviau tepti ir dozuoti klijus. Produkcijos klijavimui, klijų stingdymui su UV lempa ir defektų patikrai naudojami robotai padeda gamybos įmonėms sukurti nepriekaištingos išvaizdos ir kokybės gaminius.

Pagrindinis klijavimo robotų tikslas – mažinti broko tikimybę ir padaryti produktų klijavimo darbus paprastesniais. Šie robotai yra idealus sprendimas klijų dozavimo sistemose, reikalaujančiose ypatingo tikslumo, galimybės tiksliai atkartoti tuos pačius veiksmus ir greičio.

Klijavimo robotai gali dirbti tiek ten, kur reikia smulkių detalių suklijavimo ir kruopštumo, tiek ir didelių dalių sujungimo reikalaujančioje gamyboje. Tikslus klijų dozavimas leidžia išvengti broko ir klijų pertekliaus ar išsiliejimo ant gaminio paviršių. Naudojant klijų dozavimo robotus galima greitai ir kokybiškai suklijuoti įvairių gaminių dalis.

Mūsų robotai naudojami įvairiems sandarikliams, klijams, alyvoms ir tarpikliams išpilstyti įvairiose pramonės šakose. Dozavimo robotų naudojimas suteikia daugybę privalumų:

  • Saugumo didinimas pavojingose žmogui darbo vietose
  • Nuoseklus klijų naudojimas sumažina atliekų kiekį
  • Didesnis greitis ir našumas
  • Ilgesnis sistemos veikimo laikas

Klijavimo robotai po vieną suklijuoja produktus, pasitelkę UV lempą stingdo klijus, o tada roboto turima vaizdų atpažinimo sistema įsitikina, kad nėra palikta jokių defektų ir broko. Per vieną valandą toks robotas galima suklijuoti apie 500 produktų. Tai – žmogaus rankoms nepasiekiamas našumas.

 Pasižymi greičiu ir galimybe atlikti įvairias sudėtingas užduotis pakavimo, surinkimo ir gamybos linijose.

Galintys saugiai dirbti kartu su žmogumi su integruota automatinio stabdymo sistema.

Populiarus pasirinkimas mažoms surinkimo programoms kur reikia greičio ir efektyvumo.

Kai reikia itin greitai ir sklandžiai atlikti pasikartojančias užduotis – rūšiuoti, perkelti gaminius.

Skirtos autonominiam krovinių gabenimui parduotuvėse ar sandėliuose.

Programavimas, 3D simuliacija, vaizdų atpažinimo sistemos, robotų kontrolės įrenginiai, konvejeriai, saugos sprendimai ir kt..

Surinkimas yra viena iš svarbiausių pramonės gamybos užduočių, kurioje svarbiausia yra greitis ir kokybė.

Gali efektyviai rinkti ir pakuoti įvairius produktus, užduotis atlikdami greitai ir be pertraukų.

Gali krauti dėžes, maišus ar kt. greitai ir patikimai su produkto atpažinimo funkcija.

Siūlome plačiausią asortimentą, įskaitant taškinio, ultragarsinio ir arkinio suvirinimo robotus.

Užtikrins tolygų paviršiaus padengimą dažais ir darbo stabilią kokybę, kad ir koks paros metas būtų už lango.

Užtikrinantis gaminių kokybę ir leidžiantis pašalinti broką. Lengvai montuojama ir pritaikoma.

Individualūs sprendimai pagal jūsų gamybos poreikius lemia aukštesnės kokybės gamybą, didesnį našumą ir mažesnes gamybos sąnaudas.

Esame robotizuotų sistemų integravimo ekspertai, galintys pasiūlyti tiek vienos gamybos detalės, tiek visos sistemos diegimą.

Skirtas saulės elementų gamybos linijoms. Mūsų sukurta sistema pasižymi efektyviu darbu ir iki 30 kartų mažesne dūžio tikimybe. Gali pakeisti 3-4 darbuotojus.

Padeda tiksliai pamatuoti suvirinimo elektrodų gamybos pramonėje naudojamų medžiagų reikiamą kiekį. Atlieka medžiagų apskaitą, gamybos stebėjimą ir kitas funkcijas.

Naujasis mūsų nerūdyjančio plieno įrenginys skirtas pjaustyti šviežią žuvį reguliuojamojo storio gabalėliais didelės apimties žuvies produktų gamybos cechuose. Našumas iki 160 gabalėlių/min.

Korpusas iš nerūdijančio plieno su pažangiais METTLER TOLEDO PDX Powercell jutikliais atspariais vandeniui, slėgiui, nerūdija, apsaugą nuo žaibo iškrovų. Šarvuoti kabeliai. *Su papildoma “SCALE Expert” programa galėsite matyti ir valdyti duomenis iš svarstyklių.

- Atsiliepimai

• Pagerinkite kokybę • Sumažinkite išlaidas • Padidinkite našumą