Mobilios autonominės platformos AMR ir AGV

Skirtos autonominiam krovinių gabenimui parduotuvėse ar sandėliuose.

Mobilios autonominės platformos (AMR ir AGV) – skirtos autonominiam krovinių gabenimui parduotuvėse ar sandėliuose.

Mobilios autonominės platformos yra skirtos kroviniams perkelti iš vienos vietos į kitą ir gali būti naudojamos logistikos, sandėliavimo, gamybos ir elektroninės prekybos srityje. Mes siūlome sistemas, galinčias tapti jūsų krovinių perkėlimo iššūkių sprendimais.

Pagrindiniai šių robotų privalumai:

  • Greitis
  • Saugumas žmonėms ir kitiems įrenginiams
  • Plačios pritaikymo galimybės
  • Darbo jėgos taupymas
  • Efektyvumas
  • Galimybė pervežti itin sunkius krovinius

Mobiliosios automatinės platformos yra robotai, aktualūs įvairių dydžių įmonėms. Jie gali dirbti kartu su žmonėmis, pavaduodami juos sunkiuose krovinių kilnojimo ir gabenimo srityse. Sunkių palečių stumdymas rankiniu būdu gali būti pamirštas įsigijus tokį robotą, galintį gabenti net ir itin sunkius krovinius, sandėliuoti jau pagamintus produktus ar surinkti juos į užsakymo paketus. Nedideli mobilūs robotai gali pakeisti ir sandėlių darbuotojus parduotuvėse, kur reikia išvežioti prekes ir sudėti jas lentynose. Tai gali palengvinti žmogaus darbą. 

Gamybos, prekybos ir logistikos įmonės susiduria su didelių krovinių pernešimo iš vienos vietos į kitą iššūkiais. Sunkios produktų ir žaliavų paletės, įvairių detalių ieškojimas gali mažinti darbo efektyvumą ir apsunkinti žmonių darbą. Be to, robotizacija padeda susidoroti su darbo jėgos trūkumo problemomis.

Mobilios autonominės platformos gali pasitarnauti trims pagrindiniams tikslams, pagal kuriuos galima išskirti šių robotų rūšis: 

  • Mobilios autonominės platformos, galinčios perkelti krovinius. Žaliavų pervežimas gamybos įmonėje yra vienas pirmų automatizacijos sprendimų, kuriuos verta įdiegti, kad darbuotojams nereikėtų patiems nešioti ir vežioti sunkių krovinių. Šių robotų privalumas yra tas, kad jie užima mažiau vietos nei konvejeriai ar krautuvai, tačiau gali efektyviai perkelti net ir labai sunkius krovinius. Priklausomai nuo modelio, šie robotai gali pervežti ne tik sunkius krovinius, tačiau ir nedidelius, išskirti ir į reikiamą vietą pristatyti atskiras dėžes ar pakuotes. 
  • Mobilios autonominės platformos, padedančios surinkti produktus. Produkto surinkimas ir sumontavimas gali užimti daug laiko dėl to, kad darbuotojui tenka ieškoti ir atsinešti įvairias reikalingas dalis. Mobili automatinė platforma gali būti suprogramuota taip, kad reikiamas dalis surinktų ir sudėtų į atskirus konteinerius, į rinktuvą ar į reikiamas lentynas, todėl darbuotojas sugaišta minimaliai laiko ir jį visą gali skirti produkto surinkimui. Taip pat šie robotai gali pasitarnauti ir prekių išdavimo užsakovams vietose, nes gali sukomplektuoti užsakymus į atskiras dėžes sudėdami reikiamas prekes ir pristatydami jas į išdavimo vietą. 
  • Mobilios automatinės platformos, skirtos rūšiavimui. Kitas šių robotų panaudojimo būdas – įvairių žaliavų ir produktų rūšiavimas. Greitai ir efektyviai šie robotai gali suskirstyti siuntinius į reikiamus konteinerius, taip palengvindami žmogaus darbą. Taip pat šie robotai reikiamus produktus lengvai ir greitai pristato į paskirties vietą.

 Pasižymi greičiu ir galimybe atlikti įvairias sudėtingas užduotis pakavimo, surinkimo ir gamybos linijose.

Galintys saugiai dirbti kartu su žmogumi su integruota automatinio stabdymo sistema.

Populiarus pasirinkimas mažoms surinkimo programoms kur reikia greičio ir efektyvumo.

Kai reikia itin greitai ir sklandžiai atlikti pasikartojančias užduotis – rūšiuoti, perkelti gaminius.

Skirtos autonominiam krovinių gabenimui parduotuvėse ar sandėliuose.

Programavimas, 3D simuliacija, vaizdų atpažinimo sistemos, robotų kontrolės įrenginiai, konvejeriai, saugos sprendimai ir kt..

Surinkimas yra viena iš svarbiausių pramonės gamybos užduočių, kurioje svarbiausia yra greitis ir kokybė.

Gali efektyviai rinkti ir pakuoti įvairius produktus, užduotis atlikdami greitai ir be pertraukų.

Gali krauti dėžes, maišus ar kt. greitai ir patikimai su produkto atpažinimo funkcija.

Siūlome plačiausią asortimentą, įskaitant taškinio, ultragarsinio ir arkinio suvirinimo robotus.

Užtikrins tolygų paviršiaus padengimą dažais ir darbo stabilią kokybę, kad ir koks paros metas būtų už lango.

Užtikrinantis gaminių kokybę ir leidžiantis pašalinti broką. Lengvai montuojama ir pritaikoma.

Individualūs sprendimai pagal jūsų gamybos poreikius lemia aukštesnės kokybės gamybą, didesnį našumą ir mažesnes gamybos sąnaudas.

Esame robotizuotų sistemų integravimo ekspertai, galintys pasiūlyti tiek vienos gamybos detalės, tiek visos sistemos diegimą.

Skirtas saulės elementų gamybos linijoms. Mūsų sukurta sistema pasižymi efektyviu darbu ir iki 30 kartų mažesne dūžio tikimybe. Gali pakeisti 3-4 darbuotojus.

Padeda tiksliai pamatuoti suvirinimo elektrodų gamybos pramonėje naudojamų medžiagų reikiamą kiekį. Atlieka medžiagų apskaitą, gamybos stebėjimą ir kitas funkcijas.

Naujasis mūsų nerūdyjančio plieno įrenginys skirtas pjaustyti šviežią žuvį reguliuojamojo storio gabalėliais didelės apimties žuvies produktų gamybos cechuose. Našumas iki 160 gabalėlių/min.

Korpusas iš nerūdijančio plieno su pažangiais METTLER TOLEDO PDX Powercell jutikliais atspariais vandeniui, slėgiui, nerūdija, apsaugą nuo žaibo iškrovų. Šarvuoti kabeliai. *Su papildoma “SCALE Expert” programa galėsite matyti ir valdyti duomenis iš svarstyklių.

- Atsiliepimai

• Pagerinkite kokybę • Sumažinkite išlaidas • Padidinkite našumą