Maisto ir gėrimų pramonė

Nesvarbu, ar norite gaminti pyragus, ar rūšiuoti vaisius, ar supakuoti greitai gendantį produktą, mes galime pasiūlyti efektyvių sprendimų.

Maisto ir gėrimų pramonė reikalauja ypatingos atidos

Maisto ir gėrimų gamintojai turi užtikrinti daugybės higienos reikalavimų išpildymą, o auganti paklausa verčia didinti gamybos mastus. Automatizacija maisto pramonėje tampa ne tik privalumu, tačiau ir būtinybe.

Nesvarbu, ar norite gaminti pyragus, ar rūšiuoti vaisius, ar supakuoti greitai gendantį produktą, mes galime pasiūlyti efektyvių sprendimų. Mūsų kompetencija apima įrangos ir produktų tiekimą, kuri mūsų klientams užtikrina galimybę gaminti kokybiškus ir vartotojui saugius produktus. Mes laikomės higienos reikalavimų, kontroliuojame aplinkos sąlygas, kad išvengtume kryžminio užteršimo, ir sukuriame patvirtinimo procesą, kad užtikrintume nuoseklumą ir atitikimą specifikacijoms. Mūsų patobulintas atsekamumas reiškia geresnę partijos kontrolę ir atšaukimo procedūras.

Šiuolaikinė maisto gamybos pramonė susiduria su įvairiais iššūkiais – tenka gaminti aukštos kokybės produktus dideliais kiekiais ir kartu sumažinti išlaidas. Laimei, automatizavimas gali padėti įmonėms pasiekti šiuos tikslus ir išplėsti savo veiklą. Maisto įmonės gali integruoti gamyklos automatizavimo įrangą, skirtą pirminėms pakuotėms, antrines pakuotes ir medžiagų apdorojimo robotiką. Dabar beveik kiekvieną maisto pakavimo etapą galima patobulinti automatizuojant jį.

Kitas reikšmingas iššūkis – sanitarijos ir higienos reikalavimai. Kuo daugiau žmonių kontaktuoja su maisto produktais, tuo didesnė užteršimo rizika. Automatinė įranga riboja žmonių kontaktą su maistu ir gėrimais pakavimo metu. Be to, tobulėjant technologijoms, įmonės gali pagerinti logistiką ir kokybę.

Verslas siekia mažesnių gamybos kaštų išlaikant produkcijos kokybę. Įmonės, naudojančios robotiką savo pakavimo linijose, gali pagerinti jų našumą, efektyvumą ir kokybę. Nuo neapdorotų produktų tvarkymo iki pirminių pakuočių, antrinių pakuočių krovimo ant palečių – robotika visais atvejais įrodė didelę investicijų grąžą.

Maisto ir gėrimų pramonėje gyvybiškai svarbu patenkinti mažmenininkų ir platintojų poreikius, nepaisant regioninių, nacionalinių ar pasaulinių gamybos apimčių. Mes turime patirties, kokios reikia didelėms gamybos linijoms. Nesvarbu, ar norite užtikrinti medžiagų tvarkymo, surinkimo ar pakavimo automatizavimą, mūsų inžinieriai gali remtis esamais projektais arba sukurti individualų sprendimą. Mūsų patirtis apima automatizavimo procesus, tokius kaip lankstus tiekimas, sandarinimas, dėžių pakavimas, padėjimas ant palečių ir kt. Esame pasirengę konsultuoti, kurti ir diegti automatizavimo sprendimus dideliems ir mažiems maisto ir gėrimų gamintojams.

Maisto įmonės gali racionalizuoti ir optimizuoti savo procesus naudodamosi regėjimu valdomomis robotinėmis rankomis, automatizuotomis transporto priemonėmis, delta robotais ir pažangiomis tikrinimo sistemomis, kad užtikrintų griežtus maisto saugos ir kokybės standartus, sumažintų darbo sąnaudas ir patenkintų nuolat augančią paklausą.

Maisto ir gėrimų pramonės automatizacija užtikrina:

 • Galimybę prisitaikyti prie produktams reikalingų temperatūros sąlygų.
 • Produktų formos, dydžio ir rūšies
 • Sanitarijos reikalavimų laikymąsi
 • Gamybos kaštų mažėjimą
 • Efektyvų gamybos procesą
 • Kokybišką produkciją
 • Maisto produktų jutiklius
 • Butelių sterilizavimą
 • Kepinių gaminių pakavimą
 • Kiaušinių pasterizavimą
 • Kokybišką įpakavimą

 Pasižymi greičiu ir galimybe atlikti įvairias sudėtingas užduotis pakavimo, surinkimo ir gamybos linijose.

Galintys saugiai dirbti kartu su žmogumi su integruota automatinio stabdymo sistema.

Populiarus pasirinkimas mažoms surinkimo programoms kur reikia greičio ir efektyvumo.

Kai reikia itin greitai ir sklandžiai atlikti pasikartojančias užduotis – rūšiuoti, perkelti gaminius.

Skirtos autonominiam krovinių gabenimui parduotuvėse ar sandėliuose.

Programavimas, 3D simuliacija, vaizdų atpažinimo sistemos, robotų kontrolės įrenginiai, konvejeriai, saugos sprendimai ir kt..

Surinkimas yra viena iš svarbiausių pramonės gamybos užduočių, kurioje svarbiausia yra greitis ir kokybė.

Gali efektyviai rinkti ir pakuoti įvairius produktus, užduotis atlikdami greitai ir be pertraukų.

Gali krauti dėžes, maišus ar kt. greitai ir patikimai su produkto atpažinimo funkcija.

Siūlome plačiausią asortimentą, įskaitant taškinio, ultragarsinio ir arkinio suvirinimo robotus.

Užtikrins tolygų paviršiaus padengimą dažais ir darbo stabilią kokybę, kad ir koks paros metas būtų už lango.

Užtikrinantis gaminių kokybę ir leidžiantis pašalinti broką. Lengvai montuojama ir pritaikoma.

Individualūs sprendimai pagal jūsų gamybos poreikius lemia aukštesnės kokybės gamybą, didesnį našumą ir mažesnes gamybos sąnaudas.

Esame robotizuotų sistemų integravimo ekspertai, galintys pasiūlyti tiek vienos gamybos detalės, tiek visos sistemos diegimą.

Skirtas saulės elementų gamybos linijoms. Mūsų sukurta sistema pasižymi efektyviu darbu ir iki 30 kartų mažesne dūžio tikimybe. Gali pakeisti 3-4 darbuotojus.

Padeda tiksliai pamatuoti suvirinimo elektrodų gamybos pramonėje naudojamų medžiagų reikiamą kiekį. Atlieka medžiagų apskaitą, gamybos stebėjimą ir kitas funkcijas.

Naujasis mūsų nerūdyjančio plieno įrenginys skirtas pjaustyti šviežią žuvį reguliuojamojo storio gabalėliais didelės apimties žuvies produktų gamybos cechuose. Našumas iki 160 gabalėlių/min.

Korpusas iš nerūdijančio plieno su pažangiais METTLER TOLEDO PDX Powercell jutikliais atspariais vandeniui, slėgiui, nerūdija, apsaugą nuo žaibo iškrovų. Šarvuoti kabeliai. *Su papildoma “SCALE Expert” programa galėsite matyti ir valdyti duomenis iš svarstyklių.

- Atsiliepimai

• Pagerinkite kokybę • Sumažinkite išlaidas • Padidinkite našumą