Servisas, konsultacija ir mokymai

Tinkama įrenginių priežiūra, paremta patirtimi ir žiniomis, leidžia užtikrinti sistemų ilgaamžiškumą ir sklandų darbą.

Servisas, konsultacija ir mokymai  +370 684 10 000 | servisas@kemek.eu

Robotizacija reikšmingai palengvina įmonių darbą, tačiau technikos diegimas ir priežiūra gali kelti daug klausimų darbuotojams. Tą suprasdami, siūlome robotų sistemų aptarnavimo paslaugas, taip pat ir apmokome darbuotojus.

Rūpinamės, kad įdiegtos robotų sistemos veiktų sklandžiai ir užtikriname techninį aptarnavimą. Norėdami padėti Jums kuo geriau išnaudoti turimą įrangą, siūlome platų sprendimų spektrą – nuo techninės priežiūros ir gedimų likvidavimo, iki specializuotų mokymų, užtikrinančius būtinas darbuotojų kompetencijas.

Robotizacija ir automatizacija yra reikšminga investicija, todėl technikos ilgaamžiškumą ir sklandų nepertraukiamą darbą reikia užtikrinti norint išvengti nuostolių. Mūsų patyrusių inžinierių komanda apmoko, kaip tinkamai ir sklandžiai dirbti su robotų sistemomis. Jie taip pat gali užtikrinti Jūsų turimų įrenginių priežiūrą.

Tinkama įrenginių priežiūra, paremta patirtimi ir žiniomis, leidžia užtikrinti sistemų ilgaamžiškumą ir sklandų darbą. Apmokyti darbuotojai efektyviau naudojasi įrenginiais, vertina jų teikiamą naudą ir moka išnaudoti visas galimybes.

Mes siūlome:

Konsultacijų ir mokymo paslaugų tikslas yra nustatyti galimybes, suteikiančias Jums konkurencinį pranašumą. Specialistai padeda nustatyti galimybes pagerinti bendrą sistemos veikimą. Automatizacijos sistemų sėkmė dažnai nulemiama apmokant operatorius. Sistemos veikimo ir valdymo mechaninių, elektrinių ir programinės įrangos elementų supratimas padeda užtikrinti efektyvumą ir sumažinti prastovas. Komandos įgūdžių ugdymas yra svarbus automatizacijos efektyvumui užtikrinti.

Atliekame profesionalų gamybos procesų auditą. Audito ataskaitoje pateikiame išvadas, kuriuose gamybos proceso vietose būtų naudinga automatizuoti procesų ir pradinį ekonominį/atsiperkamumo įvertį. 

Mūsų techninės priežiūros specialistai yra  robotų sistemų tvarkymo ekspertai. Esame pasirengę užtikrinti sklandų darbą, likviduoti gedimus ir rūpintis jų prevencija.

 

 Pasižymi greičiu ir galimybe atlikti įvairias sudėtingas užduotis pakavimo, surinkimo ir gamybos linijose.

Galintys saugiai dirbti kartu su žmogumi su integruota automatinio stabdymo sistema.

Populiarus pasirinkimas mažoms surinkimo programoms kur reikia greičio ir efektyvumo.

Kai reikia itin greitai ir sklandžiai atlikti pasikartojančias užduotis – rūšiuoti, perkelti gaminius.

Skirtos autonominiam krovinių gabenimui parduotuvėse ar sandėliuose.

Programavimas, 3D simuliacija, vaizdų atpažinimo sistemos, robotų kontrolės įrenginiai, konvejeriai, saugos sprendimai ir kt..

Surinkimas yra viena iš svarbiausių pramonės gamybos užduočių, kurioje svarbiausia yra greitis ir kokybė.

Gali efektyviai rinkti ir pakuoti įvairius produktus, užduotis atlikdami greitai ir be pertraukų.

Gali krauti dėžes, maišus ar kt. greitai ir patikimai su produkto atpažinimo funkcija.

Siūlome plačiausią asortimentą, įskaitant taškinio, ultragarsinio ir arkinio suvirinimo robotus.

Užtikrins tolygų paviršiaus padengimą dažais ir darbo stabilią kokybę, kad ir koks paros metas būtų už lango.

Užtikrinantis gaminių kokybę ir leidžiantis pašalinti broką. Lengvai montuojama ir pritaikoma.

Individualūs sprendimai pagal jūsų gamybos poreikius lemia aukštesnės kokybės gamybą, didesnį našumą ir mažesnes gamybos sąnaudas.

Esame robotizuotų sistemų integravimo ekspertai, galintys pasiūlyti tiek vienos gamybos detalės, tiek visos sistemos diegimą.

Skirtas saulės elementų gamybos linijoms. Mūsų sukurta sistema pasižymi efektyviu darbu ir iki 30 kartų mažesne dūžio tikimybe. Gali pakeisti 3-4 darbuotojus.

Padeda tiksliai pamatuoti suvirinimo elektrodų gamybos pramonėje naudojamų medžiagų reikiamą kiekį. Atlieka medžiagų apskaitą, gamybos stebėjimą ir kitas funkcijas.

Naujasis mūsų nerūdyjančio plieno įrenginys skirtas pjaustyti šviežią žuvį reguliuojamojo storio gabalėliais didelės apimties žuvies produktų gamybos cechuose. Našumas iki 160 gabalėlių/min.

Korpusas iš nerūdijančio plieno su pažangiais METTLER TOLEDO PDX Powercell jutikliais atspariais vandeniui, slėgiui, nerūdija, apsaugą nuo žaibo iškrovų. Šarvuoti kabeliai. *Su papildoma “SCALE Expert” programa galėsite matyti ir valdyti duomenis iš svarstyklių.

- Atsiliepimai

• Pagerinkite kokybę • Sumažinkite išlaidas • Padidinkite našumą