Pjovimo robotai

Nepakeičiami pagalbininkai pramoninėje gamyboje, leidžiantys tiksliai, greitai ir kokybiškai pjaustyti įvairų metalą, akmenį, medį, plastiką ir kt.

Pjovimo robotai nepamainomi gamyboje, kur pagrindinė naudojama žaliava yra metalas. Metalo apdirbimas reikalauja tikslumo, greičio ir galimybės susidoroti su dideliais žaliavų kiekiais išlaikant ekonomiškumo ir ekologijos principus.

Didelę reikšmę robotizuoti pjovimo sprendimai turi ir medžio, akmens apdirbimo pramonėse, nes pakeičia žmogaus rankų darbą ir leidžia tinkamai išpjauti reikiamas dalis. Pjovimo robotai pasitarnauti gali gaminant baldus, automobilius, įvairias detales ir kita.

Šie robotai turi didelio našumo ir patikimumo lazerius. Juose sumontuotos lazerinės sistemos, kurių galia yra nuo 1000 iki 6000 W, užtikrina maksimalų produktyvumą įvairiose srityse nuo greito lakštinio metalo pjovimo iki plokščių apdorojimo. Pasirinkę pjovimo lazeriu įrenginį galite būti tikri, kad apdorosite daugiau produktų ir sunaudosite mažiau energijos.

Plazminis pjovimas tinka vidutinio storio lakštiniam metalui pjauti (iki 100mm.). Šios klasės robotai ir jų turima įranga sukurti taip, kad šį sprendimą galima būtų panaudoti įvairiems pjovimo darbams atlikti. Naudojant šiuos robotus galima atlikti aukščiausio lygio pjūvius daug greičiau. Be to, plazminiai pjovimo robotai sukuria puikias kampuotas ar išlenktas formas, taip pat lygesnį paviršių, lyginant su rankiniu būdu. Geriausia yra tai, kad per pastaruosius kelerius metus šio tipo robotai tapo gerokai mažesni ir labiau prieinami finansiškai.

Šis pjovimo būdas yra terminis (kaip ir pjovimo plasma atveju), tinkamas didesnio storio plienui ir įvairiems plieno liejiniams pjaustyti. Automatinis oksiacetileno pjovimas yra patikrinta technologija, kai reikia tiksliai ir efektyviai pjauti skirtingo storio plieną. Pagrindiniai oksiacetileno pjovimo pranašumai yra galimybė pjaustyti didelio storio komponentus ir mažos pirminės investicijos ir susidėvėjusių dalių keitimo išlaidos. Naudojant automatinį pjovimą oksiacetilenu, aukštos kokybės rezultatus atkartoti nesudėtinga. Roboto turima degiklio technologija ir automatinis uždegimo įtaisas užtikrina sklandų procesą, o saugus liepsnos stebėjimas ir automatinis skylių pjovimas reiškia, kad galima išvengti ilgo pasiruošimo prieš pradedant darbus.

 Pasižymi greičiu ir galimybe atlikti įvairias sudėtingas užduotis pakavimo, surinkimo ir gamybos linijose.

Galintys saugiai dirbti kartu su žmogumi su integruota automatinio stabdymo sistema.

Populiarus pasirinkimas mažoms surinkimo programoms kur reikia greičio ir efektyvumo.

Kai reikia itin greitai ir sklandžiai atlikti pasikartojančias užduotis – rūšiuoti, perkelti gaminius.

Skirtos autonominiam krovinių gabenimui parduotuvėse ar sandėliuose.

Programavimas, 3D simuliacija, vaizdų atpažinimo sistemos, robotų kontrolės įrenginiai, konvejeriai, saugos sprendimai ir kt..

Surinkimas yra viena iš svarbiausių pramonės gamybos užduočių, kurioje svarbiausia yra greitis ir kokybė.

Gali efektyviai rinkti ir pakuoti įvairius produktus, užduotis atlikdami greitai ir be pertraukų.

Gali krauti dėžes, maišus ar kt. greitai ir patikimai su produkto atpažinimo funkcija.

Siūlome plačiausią asortimentą, įskaitant taškinio, ultragarsinio ir arkinio suvirinimo robotus.

Užtikrins tolygų paviršiaus padengimą dažais ir darbo stabilią kokybę, kad ir koks paros metas būtų už lango.

Užtikrinantis gaminių kokybę ir leidžiantis pašalinti broką. Lengvai montuojama ir pritaikoma.

Individualūs sprendimai pagal jūsų gamybos poreikius lemia aukštesnės kokybės gamybą, didesnį našumą ir mažesnes gamybos sąnaudas.

Esame robotizuotų sistemų integravimo ekspertai, galintys pasiūlyti tiek vienos gamybos detalės, tiek visos sistemos diegimą.

Skirtas saulės elementų gamybos linijoms. Mūsų sukurta sistema pasižymi efektyviu darbu ir iki 30 kartų mažesne dūžio tikimybe. Gali pakeisti 3-4 darbuotojus.

Padeda tiksliai pamatuoti suvirinimo elektrodų gamybos pramonėje naudojamų medžiagų reikiamą kiekį. Atlieka medžiagų apskaitą, gamybos stebėjimą ir kitas funkcijas.

Naujasis mūsų nerūdyjančio plieno įrenginys skirtas pjaustyti šviežią žuvį reguliuojamojo storio gabalėliais didelės apimties žuvies produktų gamybos cechuose. Našumas iki 160 gabalėlių/min.

Korpusas iš nerūdijančio plieno su pažangiais METTLER TOLEDO PDX Powercell jutikliais atspariais vandeniui, slėgiui, nerūdija, apsaugą nuo žaibo iškrovų. Šarvuoti kabeliai. *Su papildoma “SCALE Expert” programa galėsite matyti ir valdyti duomenis iš svarstyklių.

- Atsiliepimai

• Pagerinkite kokybę • Sumažinkite išlaidas • Padidinkite našumą