Suvirinimo robotai

Siūlome plačiausią asortimentą, įskaitant taškinio, ultragarsinio ir arkinio suvirinimo robotus.

Suvirinimo robotai – siūlome plačiausią asortimentą, įskaitant taškinio, ultragarsinio ir arkinio suvirinimo robotus.

Siūlome plačiausią pramoninių suvirinimo robotų asortimentą, įskaitant taškinio, ultragarsinio ir arkinio suvirinimo robotus. Jie sukurti taip, kad paspartintų gamybos procesus ir leistų įtvirtinti Jūsų įmonės konkurencinį pranašumą.

Mūsų suvirinimo robotai gali būti naudojami bet kokio dydžio darbui ir prisitaikyti prie įvairaus prieinamumo sąlygų. Tvirtumas, greitis, lankstumas ir įdiegti modernis informacinių technologijų sprendimai leidžia mūsų klientams įgyti konkurencinį pranašumą.

Suvirinimo robotų dizainas leidžia ne tik tiksliai atlikti suvirinimo darbus, tačiau ir sėkmingai manevruoti į ankštas, siauras vietas pasinaudojant roboto lankstumu. Robotams galima integruoti įvairius papildomus įrankius, kurie padidintų jų universalumą ir efektyvumą. Tai leidžia sudėtingus, smulkius darbus atlikti greitai ir išvengti žmogiškųjų klaidų.

Suvirinimo robotai leidžia darbus atlikti greitai, tiksliai ir kokybiškai, nesvarbu, ar gaminate didelius produktus, ar preciziško tikslumo reikalaujančią įrangą. Mes siūlome šias suvirinimo galimybes:

Ultragarsinis suvirinimas tinkamas plastikui ir metalui apdirbti ir ypač naudingas tada, kai tam tikras dalis reikia jungti prie nepanašių medžiagų. Suvirinimo metu aukšto dažnio ultragarso akustinės vibracijos yra nukreipiamos į ruošinius. Šiam suvirinimo būdui nereikia naudoti papildomų jungiamųjų medžiagų, tokių kaip varžtai, vinys, litavimo medžiagos ar klijai. Toks suvirinimo būdas dažniausiai naudojamas smulkiems plastikiniams ar metaliniams daiktams, pavyzdžiui, žaislams, automobilių skydeliams, smulkiems elektronikos prietaisams gaminti. Ultragarsinio suvirinimo privalumas – galimybė daug greičiau išdžiovinti produktą, todėl nereikia ilgai laikyti džiovinimo įtaisuose, kol jungtis sukietės. Sujungimo vietos yra tikslios, nepaliekančios žymių, todėl tinka kruopštumo ir estetikos reikalaujantiems produktams gaminti. 

Arkinio suvirinimo robotai užtikrina tikslumą ir pakartojamumą, reikalingą monotoniškoms gamybos linijoms, kurių produktai reikalauja tikslių ir vienodų detalių. Šie robotai leidžia padidinti produktyvumą, optimizuoti kokybę, sumažinti gamybos išlaidas ir užtikrinti darbo vietos saugumą. Šiuos robotus lengva integruoti su kitomis suvirinimo sistemomis, prijungti ir pradėti naudoti. Tais atvejais, kai suvirinimo darbai nėra šabloniniai, robotas turi galimybę pasinaudoti jutikliais ir lengvai prisitaikyti prie konkrečių užduočių išlaikydamas vienodą kokybę. Papildomos apkrovos galimybės leidžia kitai periferinei įrangai, pavyzdžiui, jutikliams ar griebtuvams, atlikti medžiagų tvarkymo užduotis.

Taškinio suvirinimo robotai, pasižymi greičiu, tikslumu ir galimybe tiksliai pakartoti užduotis. Gamintojai, taikantys taškinio suvirinimo robotus, iš karto mato pranašumus, tokius kaip didesnis ekonomiškumas, geresnė suvirinimo konsistencija, galimybė pasiekti sudėtingas suvirinimo siūles, pakartojamumas, vietos taupymas ir išmani programinė įranga. Šie robotai reikalauja minimalios priežiūros, tačiau garantuoja ilgaamžiškumą ir kokybę. Taškinio suvirinimo robotas taip pat turi papildomų galimybių, leidžiančių jam dirbti siaurose patalpose ir prieiti prie smulkių, sunkiai pasiekiamų detalių.

 Pasižymi greičiu ir galimybe atlikti įvairias sudėtingas užduotis pakavimo, surinkimo ir gamybos linijose.

Galintys saugiai dirbti kartu su žmogumi su integruota automatinio stabdymo sistema.

Populiarus pasirinkimas mažoms surinkimo programoms kur reikia greičio ir efektyvumo.

Kai reikia itin greitai ir sklandžiai atlikti pasikartojančias užduotis – rūšiuoti, perkelti gaminius.

Skirtos autonominiam krovinių gabenimui parduotuvėse ar sandėliuose.

Programavimas, 3D simuliacija, vaizdų atpažinimo sistemos, robotų kontrolės įrenginiai, konvejeriai, saugos sprendimai ir kt..

Surinkimas yra viena iš svarbiausių pramonės gamybos užduočių, kurioje svarbiausia yra greitis ir kokybė.

Gali efektyviai rinkti ir pakuoti įvairius produktus, užduotis atlikdami greitai ir be pertraukų.

Gali krauti dėžes, maišus ar kt. greitai ir patikimai su produkto atpažinimo funkcija.

Siūlome plačiausią asortimentą, įskaitant taškinio, ultragarsinio ir arkinio suvirinimo robotus.

Užtikrins tolygų paviršiaus padengimą dažais ir darbo stabilią kokybę, kad ir koks paros metas būtų už lango.

Užtikrinantis gaminių kokybę ir leidžiantis pašalinti broką. Lengvai montuojama ir pritaikoma.

Individualūs sprendimai pagal jūsų gamybos poreikius lemia aukštesnės kokybės gamybą, didesnį našumą ir mažesnes gamybos sąnaudas.

Esame robotizuotų sistemų integravimo ekspertai, galintys pasiūlyti tiek vienos gamybos detalės, tiek visos sistemos diegimą.

Skirtas saulės elementų gamybos linijoms. Mūsų sukurta sistema pasižymi efektyviu darbu ir iki 30 kartų mažesne dūžio tikimybe. Gali pakeisti 3-4 darbuotojus.

Padeda tiksliai pamatuoti suvirinimo elektrodų gamybos pramonėje naudojamų medžiagų reikiamą kiekį. Atlieka medžiagų apskaitą, gamybos stebėjimą ir kitas funkcijas.

Naujasis mūsų nerūdyjančio plieno įrenginys skirtas pjaustyti šviežią žuvį reguliuojamojo storio gabalėliais didelės apimties žuvies produktų gamybos cechuose. Našumas iki 160 gabalėlių/min.

Korpusas iš nerūdijančio plieno su pažangiais METTLER TOLEDO PDX Powercell jutikliais atspariais vandeniui, slėgiui, nerūdija, apsaugą nuo žaibo iškrovų. Šarvuoti kabeliai. *Su papildoma “SCALE Expert” programa galėsite matyti ir valdyti duomenis iš svarstyklių.

- Atsiliepimai

• Pagerinkite kokybę • Sumažinkite išlaidas • Padidinkite našumą