Pakavimo robotai

Gali efektyviai rinkti ir pakuoti įvairius produktus, užduotis atlikdami greitai ir be pertraukų.

Pakavimo robotai – gali efektyviai rinkti ir pakuoti įvairius produktus, užduotis atlikdami greitai ir be pertraukų.

Pakavimo robotai itin svarbūs farmacijos, medicinos ir maisto pramonėje, kur pakuojant gaminius itin reikšminga yra higiena ir sterilumas, o kitų sričių gamyboje automatizuotos pakavimo sistemos leidžia sutaupyti brangų laiką ir sumažinti kaštus.

Pakavimo robotai gali efektyviai rinkti ir pakuoti įvairius produktus, užduotis atlikdami greitai ir be pertraukų. Pakavimo robotai yra sukurti taip, kad maksimaliai prisitaikytų prie pasikartojančių užduočių, todėl prekių apipavidalinimo ir surinkimo automatika bus geresnė nei bet kada anksčiau, naudojant robotus, specialiai sukurtus pakavimo operacijoms.

Mūsų atliktas projektas

Automatizuotas medžio briketų pakavimas ir pramoniniu robotu paletizavimas.

Pagrindiniai iššūkiai produktų pakavimo procese yra susiję su specialiais reikalavimais konkretiems produktams ir nuolatiniu rinkos spartėjimu:

  • Įvairių rūšių ir formų produkcijos pakavimas
  • Higienos reikalavimai
  • Greitis ir stabili kokybė

Šiuolaikinėje sparčiai besivystančioje gamybos aplinkoje surinkimo ir pakavimo operacijos reikalauja užtikrinti nepertraukiamą greitį, patikimumą, rūšiavimą ir tikslumą. Nesvarbu, ar robotai pakuoja pirminius ar antrinius produktus, jie gali nuolat atlikti šias užduotis dideliu greičiu ir be pertraukų.

Speciali programinė įranga, skirta pakavimo operacijoms, leidžia koordinuoti kelis robotus, renkančius ir supakuojančius net 2 000 elementų per minutę. Šio tipo pakuočių automatizavimas ne tik sumažina gamybos išlaidas, palyginti su rankiniu darbu, bet ir taupo brangų gamybos laiką. Mes galime padėti pritaikyti pakavimo robotus prie bet kokio skaičiaus konvejerių, elementų, produktų, paketų konfigūracijų ir gamybos linijų. 

Pakavimo robotai patys randa, paima ir pagal konkrečias savybes surūšiuoja ant konvejerio esančius produktus naudodami integruotą matymo sistemą. Kai kurie pakavimo robotai specialiai pritaikyti naudoti maisto pramonėje ir yra sertifikuoti tvarkyti termiškai neapdorotus ir šviežius produktus užtikrinant griežtų higienos reikalavimų laikymąsi.

 Pasižymi greičiu ir galimybe atlikti įvairias sudėtingas užduotis pakavimo, surinkimo ir gamybos linijose.

Galintys saugiai dirbti kartu su žmogumi su integruota automatinio stabdymo sistema.

Populiarus pasirinkimas mažoms surinkimo programoms kur reikia greičio ir efektyvumo.

Kai reikia itin greitai ir sklandžiai atlikti pasikartojančias užduotis – rūšiuoti, perkelti gaminius.

Skirtos autonominiam krovinių gabenimui parduotuvėse ar sandėliuose.

Programavimas, 3D simuliacija, vaizdų atpažinimo sistemos, robotų kontrolės įrenginiai, konvejeriai, saugos sprendimai ir kt..

Surinkimas yra viena iš svarbiausių pramonės gamybos užduočių, kurioje svarbiausia yra greitis ir kokybė.

Gali efektyviai rinkti ir pakuoti įvairius produktus, užduotis atlikdami greitai ir be pertraukų.

Gali krauti dėžes, maišus ar kt. greitai ir patikimai su produkto atpažinimo funkcija.

Siūlome plačiausią asortimentą, įskaitant taškinio, ultragarsinio ir arkinio suvirinimo robotus.

Užtikrins tolygų paviršiaus padengimą dažais ir darbo stabilią kokybę, kad ir koks paros metas būtų už lango.

Užtikrinantis gaminių kokybę ir leidžiantis pašalinti broką. Lengvai montuojama ir pritaikoma.

Individualūs sprendimai pagal jūsų gamybos poreikius lemia aukštesnės kokybės gamybą, didesnį našumą ir mažesnes gamybos sąnaudas.

Esame robotizuotų sistemų integravimo ekspertai, galintys pasiūlyti tiek vienos gamybos detalės, tiek visos sistemos diegimą.

Skirtas saulės elementų gamybos linijoms. Mūsų sukurta sistema pasižymi efektyviu darbu ir iki 30 kartų mažesne dūžio tikimybe. Gali pakeisti 3-4 darbuotojus.

Padeda tiksliai pamatuoti suvirinimo elektrodų gamybos pramonėje naudojamų medžiagų reikiamą kiekį. Atlieka medžiagų apskaitą, gamybos stebėjimą ir kitas funkcijas.

Naujasis mūsų nerūdyjančio plieno įrenginys skirtas pjaustyti šviežią žuvį reguliuojamojo storio gabalėliais didelės apimties žuvies produktų gamybos cechuose. Našumas iki 160 gabalėlių/min.

Korpusas iš nerūdijančio plieno su pažangiais METTLER TOLEDO PDX Powercell jutikliais atspariais vandeniui, slėgiui, nerūdija, apsaugą nuo žaibo iškrovų. Šarvuoti kabeliai. *Su papildoma “SCALE Expert” programa galėsite matyti ir valdyti duomenis iš svarstyklių.

- Atsiliepimai

• Pagerinkite kokybę • Sumažinkite išlaidas • Padidinkite našumą